بهترین صافکاری pdr در تهرانپارس مجموعه قدیریان برای خودروهای شما بهترین خدمات را ارائه داده تا بتوانید با کمترین قیمت بهترین تعمیر بدنه خودرو را داشته باشید. همانطور که میدانید روش های قدیمی که برای صافکاری خودرو استفاده میشد دیگر انجام نمیشوند و از روش های جدیدی به علت آسیب های جدی بدنه خودرو استفاده میشود. در ادامه با مجموعه قدیریان همراه شوید تا بهترین و تخصصی ترین صافکاری pdr در تهرانپارس را به شما عزیزان معرفی کنیم.

صافکاری pdr در تهرانپارس

همانطور که میدانید وقتی خودروی شما صدمه می بیند ضرر زیادی به مالک وارد میکند و از قیمت ماشین کسر خواهد شد. هنگامی که به دلیل تگرگ، آسیب هایی همچون قری بدنه خودرو، گودی های جزئی و... خودروی شما به صافکاری و ترمیم بدنه خودرو نیازمند خواهد شد و شما عزیزان به سراغ صافکاری pdr درتهرانپارس خواهید آمد. خودرو مخصوص خودروهای خارجی که همه ی زیبایی آن ها به بدنه خود است هنگامی آسیب جدی به آن وارد میشود هم هزینه زیادی برداشته و هم باید به دنبال صافکاری باشید که بتواند به صحیح ترین روش ممکن این آسیب بدنه خودرو را ترمیم کند.

مجموعه قدیریان با بهترین ابزارآلات و بهترین صافکارهای خود این موضوع را برای دنبال کننده های خود حل کرده است. شما عزیزان میتوانید با خیالی آسوده و هزینه متناسب با آسیب بدنه خودرو خود به ما مراجعه کنید. مطمئن باشید از اعتماد به مجموعه قدیریان برای صافکاری pdr بدنه خودروی خود پشیمان نمیشوید. جهت صافکاری pdr در تهرانپارس میتوانید به وب سایت مجموعه قدیریان مراجعه کنید و یا با ما با شماره های موجود در وب سایت در تماس باشید. 

اطلاعات بیشتر: صافکاری به روش ساکشن در تهران

بهترین صافکاری pdr در تهرانپارس 

بهترین صافکاری pdr در تهران نمیتواند یک یا چند مورد باشد چراکه تهران شهر بزرگی میباشد که صافکاری های درجه یک بسیاری دارد اما می توانیم بگوییم یک صافکاری درجه یک باید از ابزار آلات و بهترین صافکار ها برخوردار باشد و انواع آسیب بدنه خودرو را تشخیص دهد.

باید به شما عزیزان بگوییم که یک صافکاری حرفه ای و باتجربه باید مزایای خود را به مالک خودرو نشان دهد تا بتواند به او اعتماد کند. بهترین صافکاری pdr در تهرانپارس را میتوان در مجموعه قدیریان پیدا کنید. مجموعه قدیریان با بهترین ارائه خدمات همراه شما میباشد و از مزایای صافکاری pdr در تهرانپارس مجموعه قدیریان میتوان به قسمت زیر اشاره کرد:

 • صاف شدن بهتر و از بین رفتن دقیق آسیب دیدگی های بدنه خودرو
 • هزینه و زمان کم نسبت به روش های سنتی
 • احتمال تغییر فرم بدنه در فرآیند ترمیم pdr کمتر از روش سنتی میباشد
 • از بین بردن فرورفتگی های کوچک و جزئی که صافکاری سنتی نمیتواند آنها را از بین ببرد
 • آسیب رسیدن به رنگ بدنه بسیار احتمال پایین تری نسبت به روش سنتی خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر: صافکاری به روش لیزر در تهران

مرکز صافکاری pdr در تهرانپارس

مجموعه قدیریان بهترین و بزرگترین مرکز صافکاری pdr در تهرانپارس میباشد که این معروفیت  به کیفیت کار و صافکارهای با تخصص برمیگردد. مجموعه قدیریان توانسته در بین رقبا در بهترین جایگاه قرار بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجموعه قدیریان میتوانید به وب سایت مجموعه ما مراجعه کنید و یا با مشاوران ما در تماس باشید.

خدمات صافکاری پی در آر در تهرانپارس

مراحل ارائه خدمات صافکاری pdr در تهرانپارس در مجموعه قدیریان به شرح زیر میباشد:

آسیب شناسی تخصصی: نوع و شدت آسیبی که به بدنه وارد شده است مورد بررسی قرار میگیرد.

پاکسازی سطح آسیب دیده:باید سطح خودرو را کاملا شست و شو دهید تا جایی که هیچ گرد و غباری بر روی آسیب بدنه نباشد.

چسباندن میله های صافکاری:میله های صافکاری را در این مرحله به بدنه خودرو با چسب میچسبانیم.

صاف کردن فرورفتگی ها: تمام فرورفتگی هایی که در بدنه خودرو ایجاد شده اند از داخل به بیرون صاف میشود.

بررسی نهایی : در این مرحله از صافکاری pdr در تهرانپارس خدماتی که ارائه شده است توسط صافکار حرفه ای مورد بررسی قرار میگیرد تا از کیفیت کار مطمئن شود.

روش های صافکاری pdr در تهرانپارس

در این قسمت از مقاله با روش های حرفه ای مجموعه قدیریان برای صافکاری pdr خودروی شما آشنا خواهید شد. صافکاری باید روش های خاص و تخصصی را داشته باشد که کار هرکسی نمی باشد. در ادامه به  این روش ها اشاره کرده ایم:

 • بررسی میزان ضربه ای که به بدنه وارد شده است.
 • دستگاه ها و ابزار آلات مهم و با کیفیت pdr.
 • دسترسی آسان به ضربه ای که به خودرو وارد شده است.
 • ترمیم با فشار و جذب.بررسی مجدد کار و تنظیم نهایی.
 • تمیزکاری با دقت و پایان کار.

لازم به ذکر است در برخی موارد ترمیم ضربه و نیاز به نقاشی مجدد خواهد بود.

هزینه صافکاری pdr در تهرانپارس

همانطور که میدانید صافکاری کار آسانی نمی باشد و نیاز به دقت، کیفیت، ابزار آلات و ... میباشد. ما در مجموعه قدیریان نمیتواند قیمت های ثابتی به شما عزیزان ارائه دهیم اما می توانیم به شما عوامل متعددی که به قیمت بستگی دارند را بیان کنیم:

اطلاعات بیشتر: انواع روش های صافکاری خودرو

 • اندازه و نوع ضربه وارد شده
 • مکان ضربه وارد شده
 • میزان تخصصی بودن کار
 • نوع خودروی شما عزیزان
 • تعداد ضرباتی که به خودرو وارد شده
 • محل قرار گیری تعمیرگاه 

عواملی که برای شما عزیزان شرح دادیم در قیمت و هزینه صافکاری pdr در تهرانپارس مربوط خواهد شد و نقش اساسی دارد. جهت اطلاع از هزینه صافکاری pdr در تهرانپارس میتوانید به وب سایت مجموعه قدیریان مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در وب سایت با مشاوران ما در تماس باشید.

جهت اطلاعات بیشتر درباره صافکاری pdr در تهرانپارس میتونید به وب سایت مجموعه قدیریان مراجعه کنید. همچنین میتوانید به شماره های درج شده در وب سایت مراجعه کنید و با مشاورین مجموعه قدیریان حت تعمیر تخصصی بدنه خودروی خود صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *